Čo je to preset?

Ako a kde ho môžem použiť?

Čo dostanem a koľko ma to bude stáť?

Ako sa k nim dostanem?

Nejaké ukážky?

Čo je to preset?

Pomôcka, vďaka ktorej dokážeš na ľubovoľnom počte fotografií jedným klikom zmeniť ich kompletnú úpravu – svetlo, tiene, farby, ostrosť, textúru, šum, vinteáciu atď. V našom prípade ním fotografiu upravíš spôsobom, akým to robím ja. Počas rokov práce som si vytvorila presety, ktoré sú čo najviac flexibilné a dokážem z nich vychádzať pri všetkých typoch fotení, či už je to produkt, cestovanie, portréty alebo svadba. Vonku aj v ateliéri, na priamom slnku aj v noci.

Ako a kde ho môžem použiť?

Presety sú kompatibilné s programom Camera Raw a Lightroom, na desktope aj v mobile. Spôsob ich nainštalovania je jednoduchý, návod prikladám k balíčku.

Čo dostanem a koľko ma to bude stáť?

K dispozícii mám 3 balíčky. Ku každému dostanete návod na inštaláciu, tipy k jednotlivým presetom ako z nich vyťažiť čo najviac a 10% zľavu na individuálny fotokurz so mnou, ak by ste chceli vedieť ešte viac.

Shiny Days

Prvý balíček je plný živých a žiarivých farieb. Sústreďuje sa na svetelné situácie počas dňa ako priame svetlo, protisvetlo, západ slnka, ale aj interiér počas dňa. Okrem toho k nemu dostanete môj v súčasnosti najpoužívanejší preset a dva úplne rozdielne prístupy k čiernobielej fotke.

Cena: 7 presetov – 35€

Moody Nights

Druhý balíček je o niečo zemitejší, farby decentnejšie. Presety som vytvárala na základe fotografií v tmavšom interiéri, v zamračenom počasí, počas noci pri pouličných svetlách alebo na tanečnom parkete. Rovnako k nemu prislúcha môj najpoužívanejší preset a dva rozdielne prístupy k čiernobielej fotke.

Cena: 7 presetov – 35€

All Together

Ak sa nevieš rozhodnúť alebo rovnako ako ja v rôznych počasiach a podmienkach uprednostňuješ aj rôzne prístupy k úprave, je pre teba vhodný tretí balíček, v ktorom dostaneš všetky presety, ktoré používam za výhodnejšiu cenu. A budeš pripravený/á na všetko.

Cena: 60€

Ako sa k nim dostanem?

Napíš mi názov balíčka, o ktorý máš záujem na diacermakova@gmail.com

A poďme na tie ukážky

01. DIA (2022) 02. DIA (Indoor) 03. DIA(Natural)
04. DIA (Opposite Lights) 05. DIA (Sunset)
06. DIA (Shiny BW) 07. DIA (Fairy BW)
01. DIA (2022) 02. DIA (Moody Indoor) 03. DIA(City Night)
04. DIA (Moody Traveller) 05. DIA (Earthy)
06. DIA (Moody BW) 07. DIA (Fairy BW)

MOODY NIGHTS

Shiny Days (35€) Moody Nights (35€) All Together (60€)