Svadobné portréty Mexiko - Diana Cermakova

Diana Cermakova

11/11/2021 Tulum, Quintana Roo, Mexiko

Predposledný deň našej svadobnej cesty.

Po dvoch týždňoch roadtripu po mexickom Yucatáne so svadobnými šatami v kufri sme vedeli, že dnes je posledná šanca zrealizovať na pamiatku svadobné fotenie, ktoré sme si v Mexiku vysnívali. Nič tomu ale neprialo. Plán nájsť si lokálneho fotografa zlyhal. Ja som sa práve z choroby dostávala, Lukášova začínala. Posledné tri noci sme veľmi nespali, lebo sa ku nám v plážovom domčeku každú noc pridala vačica. Uznali sme, že do džungle ani na pláž sa kvôli foteniu vypraviť nezvládneme. Jediným riešením bolo nájsť miesto, kde budeme mať rovnako blízko exotické zákutia ako aj teplú pohodlnú postel.

Ráno sme si dali sprchu a každý napísal manželský sľub, ktoré sme sa rozhodli prečítať si nie na svadbe, ani pred fotoaparátom, ale v súkromí. Niekoľkokrát som sa pri písaní rozplakala, o čítaní už ani nehovorím. Každú minútu som si hovorila, že takto chcem, aby vyzeral náš domov, keď si ho raz postavíme. No a fotenie nezakončujeme v posteli kvôli romantike, ale kvôli Lukášovej zvyšujúcej sa teplote.

Bol to taký normálny život. Chvíľami komédia, chvíľami tragédia. Občas dojatí, občas vysmiati, ku koncu unavení. Únavu ale doma necítiš. Ostali tieto fotky a pri nich budem už asi navždy len lapať po dychu a neveriacky krútiť hlavou.

 

Šaty: Lulu & Anna

 

BACKSTAGE

Nech si nemyslíte.

 

Back to portfolio